За вісім місяців 2020 року в столиці народилося 21 711 немовлят.
Про це повідомляє Міський науковий інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.
Із січня по серпень включно народилося 10 312 дівчаток та 11 399 хлопчиків, зокрема 507 двієнь і 3 трійні.
За минулий місяць у Києві народилося 2 956 немовлят. У серпні вперше побачили світ 1 362 дівчинки та 1594 хлопчики, зокрема 56 двієнь і 1 трійня.
Нагадаємо, що з 1 вересня почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги за пакунок малюка.
Ольга Косова
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
Лубінець виявив проблеми в роботі лікарні швидкої допомоги Києва
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"