Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як стримати поширення коронавірусу в країні. За його словами, є два дієвих методи.
Про це він заявив на брифінгу.
Він також повідомив про стабілізацію ситуації з коронавірусом в Україні. Зокрема, місто Київ впродовж двох днів досягнув рекомендованого ВООЗ показника, який свідчить про взяття інфекції під контроль, зазначив Ляшко.
У Києві показник всіх виявлених випадків серед протестованих не перевищує 5%. Ще в 5 областях – не перевищує 10%.
“Є два дієвих методи стримування поширення коронавірусу – карантинні обмеження та вакцинація“, – заявив Ляшко.
Нагадаємо, Сумська область скоро вийде з “червоної” зони карантину. МОЗ готує подання.
Зазначимо, в Україні лише у двох областях перевищено показники по COVID-19.
Мерц відкинув претензії США щодо цін на ліки в Німеччині
Європа має й надалі підтримувати Україну, щоб зберегти її оборону – заступник голови Пентагону
Зеленський заявив про готовність говорити із Сі Цзіньпіном заради завершення війни
Велика Британія розробляє для України нову далекобійну зброю