Протягом минулої доби, 17 червня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, збройні формування Російської Федерації 9 разів порушили режим припинення вогню. Один український військовий отримав поранення, його стан оцінюють як середньої тяжкості.
Про це повідомили у прес-центрі ООС.
Так, поблизу Пісків противник двічі вів вогонь з мінометів 120-го калібру та станкових протитанкових гранатометів.
Неподалік Луганського російські окупанти відкривали вогонь із гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.
У районі Водяного, що на Приазов’ї, ворог тричі обстрілював наші позиції з артилерійських установок 122-го калібру, мінометів 120-го калібру, станкових протитанкових і автоматичних станкових гранатометів.
Неподалік Новотошківського противник здійснював обстріли зі стрілецької зброї.
Біля Золотого російські найманці двічі обстріляли українських захисників з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
Станом на 7 годину ранку, 18 червня, зафіксоване одне порушення режиму припинення вогню – біля Золотого з ручних протитанкових гранатометів.
Нагадаємо, 16 червня бойовики 9 разів стріляли на Донбасі. В результаті один український військовослужбовець отримав поранення.
Україна за підтримки МВФ готує дорожню карту з підвищення комунальних тарифів
Робота з бронюванням та навчання - як підприємства в Україні долають дефіцит кадрів
На кордоні з Румунією призупинив роботу один з пунктів пропуску - що треба знати
У Варшаві невідомі підпалили ресторан мільйонера Слобоженка