Київська міська прокуратура викрила арештанта в ДУ «Київський слідчий ізолятор», який вирішив підкупити керівництво і у такий спосіб організувати собі кращі умови. За це він був готовий платити 20 000 гривень щомісяця. Проте його затримали «на гарячому», повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
«Слідством встановлено, що чоловік, перебуваючи в СІЗО, через свою знайому намагався домовитися із посадовцем установи про особливі умови утримання, пропонуючи йому щомісячну плату у сумі 20 000 гривень», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі не уточнюють, але ймовірно чоловік хотів домовитись через посередницю, адже сам в той час перебував у СІЗО.
За ці кошти йому мали дозволяти користуватись забороненими предметами, поширювати по СІЗО мобільний телефон, алкоголь. Ще однією умовою було відсутність обшуків у його камері.
Його затримали під час намагання дати хабар посадовцю СІЗО. Зараз чоловікові інкримінують ще ч. 3 ст. 369 КК України (намагався підкупити посадовця установи). Йому вже повідомили про підозру.
Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»
Зеленський розсекретив, чим сили ППО відбивали атаку зс рф на Київ
У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК
У Києві обмежать рух вантажівок через спеку понад +28°С
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці