З початку доби збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню. Втрат серед військовослужбовців ЗСУ немає.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу ООС.
Згідно з даними ООС, окупанти двічі відкрили вогонь:
в районі Золотого-4 – бойовики вели прицільний вогонь з ручних протитанкових та підствольних гранатометів, а також стрілецької зброї;
поблизу населеного пункту Піски – окупанти застосували протитанкові гранатомети й великокаліберні кулемети.
Втрат серед військовослужбовців немає.
“На ворожі обстріли українські захисники відкривали вогонь у відповідь, чим змусили противника припинити вогневу активність”, – відзначає пресслужба.
Мільярдер і меценат Говард Баффет особисто долучився до евакуації жителів Куп’янщини
Майже 200 військових повертаються із СЗЧ через застосунок "Армія+" - Федоров
Соціальний ліфт в обмін на лояльність: росія "купує" молодь на окупованих територіях - ЦПД
ЦПД попередив про нову шахрайську схему викрадення акаунтів у Telegram через фейкові петиції