Два порушення на Донбасі: окупанти стріляли з гранатометів біля Новоолександрівки

Джерело

У районі проведення ООС 9 листопада збройні формування Російської Федерації двічі відкрили вогонь по позиціях українських військовослужбовців. Унаслідок обстрілів ніхто не постраждав.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на прес-службу ООС.

Стріляли бойовики в районі населених пунктів Опитне – зі стрілецької зброї, і Новоолександрівка – з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.

“Українські захисники відкривали вогонь у відповідь і змусили противника припинити обстріли”, – підкреслили в штабі ООС.

Вранці 10 листопада вогневої активності окупантів не зафіксовано.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію і продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Схожі повідомлення