До складу Північноатлантичного альянсу сьогодні, 4 квітня вступає Фінляндія. З нагоди чого Польща висловила свої вітання, а в Росії вже встигли кинути погрози.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter польського прем’єра Матеуша Моравецького та заяву МЗС РФ.
Польща вітає Фінляндію
“Фінляндія вже в НАТО! Вітаю! Відтепер до Альянсу входить 31 країна. Сильні партнери є запорукою безпеки для Польщі, регіону та всього світу”, – написав Моравецький.
Новина доповнюється…
Винищувачі НАТО вперше збили дрон у Латвії
Bad Bunny зустрівся з Папою Левом у Мадриді
Зеленський провів переговори з Віткоффом та Кушнером - журналіст
США оприлюднили офіційну угоду з Іраном. У документі 14 пунктів