Один зі співробітників Господарського суду Одеської області захворів на коронавірус. Зараз встановлюється коло контактних осіб і проводяться тестування.
Про це повідомили в прес-службі суду.
Адміністрація суду просить учасників процесу взяти до відома відповідну інформацію і по можливості мінімізувати відвідування, направивши відповідні клопотання електронною поштою.
У приміщеннях суду проведуть повну дезінфекцію.
Відзначимо, за даними на 26 липня в Одеській області 2910 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. За останню добу COVID-19 підтвердили у 58 осіб.
Нагадаємо, раніше мер Слов’янська Вадим Лях заявив, що у нього виявили коронавірусну інфекцію COVID-19.
На самоізоляцію 9 працівників міської ради, які контактували з хворим мером.
Крім того, голова Державного агентства розвитку туризму Маріанна Олеськів 23 липня отримала позитивні результати тесту на коронавірус.
Виїхав на зустрічну смугу та травмував трьох дітей - в Ірпені сталась ДТП за участі авто Mitsubishi і Kia
росіяни вдарили дронами по Вільнянську - поранено дітей та їхню маму
Погода в Україні 17 червня - спеки не буде, дощі в окремих регіонах
В Одеській області відкрили ще 14 пляжів