На Київщині СБУ викрила керівника військового квартирно-експлуатаційного відділу на розтраті бюджетних коштів.
Про це повідомляє пресслужба ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.
Служба безпеки України викрила начальника одного з квартирно-експлуатаційних відділів Збройних Сил України, на території Київської області, який підозрюється у розтраті бюджетних грошей на теплопостачанні до військкомату.
За попередніми даними слідства, посадовець оформив з представниками місцевої приватної компанії договір про надання комунальних послуг для військового комісаріату, згідно з яким підприємство мало постачати тепло до будівлі військового об’єкта в опалювальний період. Скориставшись відсутністю у приміщенні військкомату датчика використаної теплової енергії, фігурант штучно завищив обсяги отриманих послуг.
– Протиправна діяльність посадовця призвела до втрат бюджету на понад 300 тисяч гривень, – йдеться у повідомленні.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру. Триває досудове слідство.
Викриття незаконних дій проводилось спільно зі слідчими Білоцерківського відділу поліції ГУ НП у Київській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Білоцерківського гарнізону та Офісу Генпрокурора.
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
У Києві поліція відкрила справу проти сталкера через переслідування жінок
Удар рф по Україні забрав життя 11 людей, пожежі у Лаврі та Мистецькому арсеналі ліквідували - Зеленський
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша