Українських миротворців ООН залучать до контролю режиму припинення вогню на Донбасі. Очікується, що це буде зроблено найближчим часом.
Про це на брифінгу заявив командувач Об’єднаних сил Володимир Кравченко.
За його словами, з української сторони контролювати режим припинення вогню будуть командири підрозділів, представники Спільного центру контролю і координації (СЦКК), а також військові, які проходили службу у миротворчих підрозділах. Він також назвав спектр їх повноважень.
“Тільки контроль. Контроль і доповіді місії ОБСЄ, щоб міжнародне співтовариство і політики координувалися і приймали відповідні заходи”, – додав Кравченко.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на передову відправлять українських миротворців ООН; передбачається, що це дозволить не відволікати особовий склад Об’єднаних сил від бойових завдань і запобігти можливі провокації.
Незважаючи на режим припинення вогню, який набув чинності з 27 липня, бойовики вже двічі обстріляли українські позиції, втрат немає.
Лубінець вимагає перевірити донарахування за тепло в Києві
На Закарпатті 8 років тюрми отримала матір, яка за $1000 продала дітей для жебракування
Гендиректор Укрпошти Смілянський назвав рішення НБУ щодо його звільнення "зведенням особистих рахунків"
Російську мову в офіційній сфері не підтримують 65% українців – результати опитування