За попередніми даними, четверо комунальників у Харкові загинули в результаті отруєння аміаком. Трагедія сталася в ході ремонтних робота на очисних спорудах.
Про це йдеться в повідомленні поліції Харківської області.
Повідомляється, що троє чоловіків і одна жінка отруїлися аміаком під час проведення ремонтних робіт у колодязі. Інцидент стався на території мулових полів очисних споруд Харкова. Один з працівників втратив свідомість і впав в колодязь, йому намагалися допомогти троє інших співробітників комунального підприємства.
“В результаті інциденту чотири особи загинули на місці події від отруєння аміаком. Попередньо, працівники були без засобів індивідуального захисту”, – додали в поліції.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про ДТП в Харкові за участю одразу 5 автомобілів; в результаті масштабної аварії були постраждалі.
До цього в Харкові викрили злочинне угруповання, учасники якого вимагали великі суми у бізнесменів і погрожували їм фізичною розправою.
З корабля, що тоне, першими тікають щури: чому онколог покинула клініку Odrex одразу після смерті пацієнта
Під Києвом дві собаки кане-корсо напали на 79-річну жінку, вона померла у лікарні
Українські родини отримали психоемоційну підтримку в межах 11-го етапу "Відновись" Фонду Вадима Столара
Обстріли енергооб'єктів та негода залишили без світла вісім областей - Міненерго