КИЇВ. 28 липня. УНН. Пресслужба львівських “Карпат” повідомила про завершення виступів капітана клубу Дмитра Кльоца, передає УНН.
Вихованець “зелено-білих”, який нещодавно подолав позначку в 100 проведених матчів у футболці “левів”, залишив “Карпати”. Дебютував за львівський клуб Кльоц 1-го березня 2015 року у матчі проти донецького “Металурга”.
“Разом з „Карпатами“ я пройшов багато випробувань. Так, ми пережили чимало неприємних миттєвостей. Однак мільйон наших сердець завжди мали єдине і спільне биття. Я ніколи не забуду підтримку рідного стадіону, відчуття плеча партнерів і щиру любов фанатського сектору. У моїх жилах тече „зелено-біла“ кров і я буду щасливим, якщо зможу повернутися в „Карпати“ одного дня”, — наголосив Кльоц.
Як повідомляв УНН, “Карпати” через фінансові проблеми не дограв сезон УПЛ.
Під Білим домом встановили гігантську арену для бою в клітці у день народження Трампа
Кабо-Верде створило сенсацію в матчі з Іспанією на ЧС-2026
Визначилися суперники українських клубів у другому кваліфікаційному раунді єврокубків
Збірна Бельгії не зуміла обіграти Єгипет у першому турі футбольного ЧС-2026