КИЇВ. 16 серпня. УНН. Президент Білорусі Олександр Лукашенко в зверненні до учасників мітингу на його підтримку заявив, що якщо білоруси загублять першого президента – це буде початок кінця і вони будуть стояти на колінах, як в Україні, передає кореспондент УНН.
“Спокійного життя вони нам не дадуть – вони виповзуть, як щури зі своїх нір. Ними керують чужі люди, ляльководи, вони бачать західні кордони нашої Білорусі під мінському, як в 39. Цього не буде. Ми станемо всі Брестської фортецею”, – сказав Лукашенко.
Він закликав білорусів думати своєю головою і не вбивати своє майбутнє.
“Настав час вам вирішувати. Що з вами, білоруси? Ви ж хотіли століттями людьми зватися. Загубите першого президента, це буде початок кінця! Будете як в Україні на колінах стояти”, – додав Лукашенко.
Нагадаємо, чинний Президент Білорусі Олександр Лукашенко вийшов до людей, які зібралися в Мінську на мітинг на його підтримку, і подякував їм за те, що прийшли.
Трамп змінив думку про війну в Україні після побаченого - Макрон
Оператор "Північного потоку-2" подав до суду на ЄС через заборону російського газу
Трамп заявив, що після війни з Іраном не бачить меж своєї влади
Зеленський прогнозує відновлення переговорів з росією, але формат не визначений