КИЇВ. 23 серпня. УНН. У столиці водій вантажівки збив жінку з дитиною, внаслідок ДТП жінка загинула, хлопчик – у лікарні. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва, передає УНН.
“За попередньою інформацією, водій сміттєвоза, імовірно у стані алкогольного сп’яніння, робив маневр „задній рух“ і травмував 46-річну жінку з 4-річним хлопчиком. Від отриманих травм потерпіла померла на місці, а дитину з травмами голови госпіталізовано в лікарню. На місці події поліцейські виявили водія, 1993 року народження, та затримали”, — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ДТП сталася у суботу на вулиці Флоренції. За даним фактом розпочато кримінального провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років.
Як повідомляв УНН, у Полтавській області на трасі “Київ — Харків” сталася ДТП за участі легковика “Вольво” і вантажівки, в якій загинуло троє осіб.
Застрелив двох людей та намагався втекти - у Києві затримали працівника СТО з Грузії
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження
У Києві затримали організатора нарковечірок - у нього вдома знайшли 2,5 кг наркотиків та психотропів "на будь-який смак"
Кияни отримали січневі платіжки за тепло. У “Київтеплоенерго" пояснили ситуацію