Зеленський підтримує проведення саміту “нормандської четвірки” наприкінці вересня

 Джерело

КИЇВ. 24 серпня. УНН. Україна підтримує позицію Німеччини, що саміт лідерів “Нормандської четвірки” має відбутися в кінці вересня. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, передає УНН із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

“Україна підтримує німецьку позицію, що саміт лідерів має відбутися в кінці вересня”, – наголосив Володимир Зеленський.

Це ж сам Зеленський написав у своємі мікроблозі у Twitter.

“Гайко Маас, я радий, що на День Незалежності у нас гості такого високого рівня. Німеччина послідовна у підтримці територіальної цілісності України. Погодилися, що саміт лідерів N4 (нормандської четвірки – ред.) має відбутися в кінці вересня”, – написав Президент.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом. Сторони обговорили зустріч у “нормандському форматі” та безпекову ситуацію на Донбасі.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *