Наступна зустріч лідерів країн “нормандського формату” відбудеться невідкладно після переговорів на рівні радників. З таким оголошенням виступив український президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на його Twitter.
За словами державного лідера, українська сторона робить усе можливе для припинення війни на Донбасі.
“Очікуємо зустрічі лідерів країн N4 після зустрічі наших радників. Ми дуже хочемо зберегти режим всеосяжного та сталого припинення вогню. Робимо все, щоб просуватися вперед до закінчення війни”, заявив Зеленський.
З таким твердженням він виступив під час телефонної бесіди з Урсулою фон дер Ляєн — президенткою Єврокомісії. Переговори відбулися у пятницю, 28 серпня.
Також пі час розмови високопоставлені посадовці обговорили “економічну інтеграцію” та “зміцнення стратегічного партнерства” навіть в умовах глобальної епідемії
“Найближчим часом парламент ухвалить закони щодо Угоди про асоціацію. Під час Саміту Україна обговорить прогрес у виконанні Угоди й реалізації реформ”, додав Зеленський у Twitter.
Нагадаємо, зустріч на рівні радників лідерів повинна була відбутися 28 серпня. Утім, її скасували через порядок денний представника президента Франції.
Як повідомляв ONLINE.UA, Зеленський приголомшив українських громадян новою резонансною заявою — президент повідомив про те, що має намір завершити війну на Сході України вже в цьому році.
Окрім того, український лідер нагадав, що вже запроваджений і дотримується режим тиші на Донбасі, також досягнуті домовленості про ділянки розведення та 20 ділянок розмінування.
Франція звинуватила ізраїльську компанію BlackCore у втручанні у вибори в кількох державах
Вибух на СПГ-комплексі в Катарі забрав життя 13 людей, ще 66 поранено
ЄС розвиватиме власну ШІ-інфраструктуру для зменшення залежності від технологічних гігантів – фон дер Ляєн
Чи продовжить Лондон підтримувати України після відставки Стармера - політолог пояснив, що відбувається у Британії