КИЇВ. 28 серпня. УНН. В умовах економічного падіння, головна задача Мінфіну, Митниці та Державної фіскальної служби – витискати з економіки те, що є, а саме щоб платники податків та користувачі митниці сумлінно себе поводили. Про це сказав голова партії “Слуга Народу” Олександр Корнієнко в ефірі одного з радіоканалів, передає УНН.
“Задача керівництва зараз Міністерства фінансів, підпорядкованих йому служб, це і ДФС і Митниця, це, звичайно, точно не збавляти темпи, не збавляти показники, а навпаки, їх збільшувати. Тому що в умовах, в принципі, будь-якого економічного падіння, ми зараз в них, на жаль, знаходимось, через об’єктивні, як казав пан Нефьодов, обставини. В таких умовах головна задача, це, все-таки, максимально витискати те, що є зараз, з економіки. В хорошому сенсі. Не в сенсі там якихось додаткових перевірок чи якогось тиску на бізнес, а в сенсі того, що сумлінні платники податків та сумлінні користувачі митниці мають, в принципі, сумлінно себе поводити”, – сказав Корнієнко.
Він зазначив, що також потрібно працювати з контрабандою.
Нагадаємо, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українська економіка почала відновлюватися у третьому кварталі цього року.
Смілянський пригрозив судами після рішення Нацбанку України
"Безпекові виклики від росії - не на рік і не на п'ять": Зеленський вказав на нові бази рф та критичну роль України для Європи
"ЄС" закликала світ відреагувати на удар по Лаврі та Арсеналу
путін збільшив чисельність армії рф до 1,5 мільйона військових