Посол України в Білорусі Ігор Кизим повернувся до Мінська після консультацій у Міністерстві закордонних справ. За словами посла, подальший розвиток білорусько-українських відносин буде залежати від багатьох факторів.
Про це повідомляє “Радіо Свобода”.
За словами Кизима, офіційні контакти України і Білорусі “поставлені на паузу”.
“Водночас подальший розвиток білорусько-українських відносин буде залежати від багатьох факторів, зокрема розвитку ситуації в Білорусі, а також інтеграційних процесів у рамках Союзної держави Білорусі і Росії”, – зазначив він.
Нагадаємо, відносини між Україною і Білоруссю зіпсувалися після виборів президента. На тлі масштабних протестів у Білорусі президент Олександр Лукашенко звинуватив Україну у втручанні у внутрішні справи країни.
Після чого МЗС України відкликав посла з Білорусі для консультацій щодо майбутніх відносин з Мінськом.
Раніше Олександр Лукашенко пригрозив Україні та ЄС відповідальністю за “розпалювання заворушень”.
Мадяр наказав розслідувати затримання інкасаторів Ощадбанку в Угорщині
Віцепрем'єр Качка закликав відкрити всі переговорні кластери для засвідчення серйозності ЄС, попередив про "знак запитання"
Німеччина закупить українські ракети для посилення оборони
Європарламент запроваджує нову систему висилки нелегальних мігрантів з ЄС