На Чорнобильській АЕС проводитимуть “гарячі” випробування з ядерним паливом

 Джерело

Чорнобильська Атомна Електростанція отримала дозвіл на проведення спеціальних “гарячих” випробувань з відпрацьованим ядерним паливом.

Про це повідомляє пресслужба АЕС.

Так, проведення “гарячих” випробувань полягатиме у переміщенні в нове сховище відпрацьованих тепловиділяючих збірок, які після обробки будуть розташовані в бетонних модулях зберігання.

“Зараз буде вже сухе сховище, там спеціальна технологія дозволяє розмістити сховище в інертному середовищі. Там буде гелій закачаний і двохстінні пенали, в яких буде розміщуватися на 100 років”, – сказав в. о. гендиректора ДСП “Чорнобильська АЕС” Володимир Пєсков.

Як зазначається, дозвіл на проведення “гарячих” випробувань отримали після успішного проведення “холодних” випробувань з імітаторами відпрацьованих тепловиділяючих збірок.

“Європейська Солідарність” вимагає вжити термінових заходів для відновлення фінансування ЧАЕС.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *