Чорнобильська Атомна Електростанція отримала дозвіл на проведення спеціальних “гарячих” випробувань з відпрацьованим ядерним паливом.
Про це повідомляє пресслужба АЕС.
Так, проведення “гарячих” випробувань полягатиме у переміщенні в нове сховище відпрацьованих тепловиділяючих збірок, які після обробки будуть розташовані в бетонних модулях зберігання.
“Зараз буде вже сухе сховище, там спеціальна технологія дозволяє розмістити сховище в інертному середовищі. Там буде гелій закачаний і двохстінні пенали, в яких буде розміщуватися на 100 років”, – сказав в. о. гендиректора ДСП “Чорнобильська АЕС” Володимир Пєсков.
Як зазначається, дозвіл на проведення “гарячих” випробувань отримали після успішного проведення “холодних” випробувань з імітаторами відпрацьованих тепловиділяючих збірок.
“Європейська Солідарність” вимагає вжити термінових заходів для відновлення фінансування ЧАЕС.
ЗСУ уразили важливий нафтовий об'єкт у волгоградській області та пункти управління рф
Виробляє до 9 млн тонн нафти на рік - ССО озвучили деталі атаку на НПЗ в тюмені
Глава МЗС Британії попросила Стармера піти у відставку
Секретар Ради безпеки Вірменії візьме участь у конференції з відбудови України в Польщі