Президент України Володимир Зеленський сподівається, що лікарні готові до збільшення кількості госпіталізованих у разі зростання інфікованих коронавірусом. Він зазначив, що наслідки легковажного ставлення людей до COVID-19 “буде виправляти вся країна”.
Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.
“Є великі проблеми з кількістю ліжок, маю на увазі швидке заповнення ліжок … Але все ж вірю, що це не буде в такому обсязі, як було, наприклад, у більшості країн Європи”, – зауважив Зеленський.
Він також додав, що лікарні готові до збільшення госпіталізації хворих коронавірусом.
“Попри це, ми готуємо багато лікарень через збільшення кількості хворих – тих, яких вже доставляють в лікарню. Збільшуються, переобладнуються лікарні. З технічними засобами, киснем, ШВЛ – там питань немає. Не хочу говорити, що на всіх достатньо, але принаймні ми готові”, – зауважив Зеленський.
Нагадаємо, за минулу добу в Україні підтвердили 2411 нових випадків коронавірусу, найбільше – у Києві, Харківській, Одеській, Львівській та Тернопільській областях.
Зазначимо, з 7 вересня в Україні набула чинності нове карантинне зонування.
Закордонний паспорт в Україні - перелік установ та необхідних документів для отримання
НБУ радить Укрпошті створити окрему компанію для надання фінпослуг
Масовані удари рф по Україні 21 червня: є загиблі та поранені у п'яти областях
Війна руйнує здоров'я українців - Інститут медицини праці розповів про наслідки