Поки в Україні чинний адаптивний карантин, кілька обласних центрів періодично потрапляють у “червону зону”, яка передбачає значні обмеження. Президент Володимир Зеленський відреагував на “бунти” місцевої влади проти посиленого карантину. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на його заяву під час візиту в Хмельницький.
За словами лідера, він не може зрозуміти такої непокори проти правил для всієї країни у цей важкий час.
“З приводу бунту деяких керівників місцевої влади – я в цілому не розумію, хто з ким воює. Я зовсім ні з ким не воюю… Я розумію, що перед місцевими виборами вони хочуть подобатися людям і все відкривати, надавати можливість ходити без масок, заплющувати очі на те, що у нас не було захворілих дітей, а зараз, з початком школи, … раптом в день 200-250 захворіло по країні, а в більшості — це дві-три області”, пояснив Зеленський.
Він нагадав, що в українських лікарнях не вистачить ліжок у разі масового поширення
“Вони (обмеження ONLINE.UA) повинні бути логічні і справедливі – згоден. Десь там є трішечки дуже сильні заходи, але про це (має бути) спілкування між місцевою владою і, наприклад, МОЗ, а не місцевою владою і президентом”, зауважив державний лідер.
Нагадаємо, станом на ранок у середу, 9 вересня, вже встановили 143 030 діагнозів коронавірусу в Україні. За попередню добу нових 2 551, такий результат зберігається упродовж кількох днів.
Як повідомляв ONLINE.UA, президент Володимир Зеленський назвав своїми повноваженнями утримання на контролі будівництва по всій Україні. Він наголосив, що не бачить різниці між містами, оскільки обраний лідером всієї держави.
Нідерланди виділять Україні 500 млн євро на дрони та засоби ППО
У Франції заборонили алкоголь через аномальну спеку
Генштаб підтвердив ураження двох НПЗ у татарстані і комбінату у тольятті
Трамп приголомшив європейців планами щодо росії на саміті G7 - Politico