Міністерство оборони Азербайджану оприлюднило власні підрахунки підбитої техніки противника в ході боїв в Нагірному Карабасі. Військові Азербайджану заявляють про знищення сотень одиниць техніки.
Про це повідомляється на сайті Міноборони Азербайджану.
“Сьогодні азербайджанська армія просунулася в певних напрямках, очистивши територію від військ противника, звільнивши нові бази”, – йдеться в повідомленні.
За даними військового відомства, 27 вересня по 2 жовтня 20:00 загальні втрати противника складають:
до 230 танків і іншої бронетехніки;
250 артилерійських знарядь, реактивних гранатометів, мінометів;
38 засобів ППО;
10 командно-диспетчерських і командно-спостережних пунктів;
7 складів боєприпасів;
Понад 130 автомобілів;
1 зенітний ракетний комплекс С-300
Нагадаємо, за даними місцевих ЗМІ, бої між вірменськими та азербайджанськими силами в районі Нагорного Карабаху тривають на напрямках Фізулі-Джебраил і Агдере.
Президент Азербайджан Ільхам Алієв заявив, що конфлікт у Нагірному Карабасі повинен бути врегульований зараз, оскільки в Азербайджану немає часу, щоб чекати мирного врегулювання ситуації ще 30 років.
Сенат США вдруге проголосував проти резолюції про обмеження військових повноважень Трампа щодо Ірану
Власника каналів “Труха” Лавриненка затримали військові ТЦК. У Міноборони запевняють - жодних "особистих" вказівок не було
Від Криму до москви: як українські удари змінюють логіку війни та посилюють переговорні позиції Києва
Зеленський підтвердив ураження нафтобази у краснодарському краї та двох НПЗ в уфі за 1500 км