Азербайджан оприлюднив список підбитої техніки противника в Карабасі

Джерело

Міністерство оборони Азербайджану оприлюднило власні підрахунки підбитої техніки противника в ході боїв в Нагірному Карабасі. Військові Азербайджану заявляють про знищення сотень одиниць техніки.

Про це повідомляється на сайті Міноборони Азербайджану.

“Сьогодні азербайджанська армія просунулася в певних напрямках, очистивши територію від військ противника, звільнивши нові бази”, – йдеться в повідомленні.

За даними військового відомства, 27 вересня по 2 жовтня 20:00 загальні втрати противника складають:

до 230 танків і іншої бронетехніки;
250 артилерійських знарядь, реактивних гранатометів, мінометів;
38 засобів ППО;
10 командно-диспетчерських і командно-спостережних пунктів;
7 складів боєприпасів;
Понад 130 автомобілів;
1 зенітний ракетний комплекс С-300

Нагадаємо, за даними місцевих ЗМІ, бої між вірменськими та азербайджанськими силами в районі Нагорного Карабаху тривають на напрямках Фізулі-Джебраил і Агдере.

Президент Азербайджан Ільхам Алієв заявив, що конфлікт у Нагірному Карабасі повинен бути врегульований зараз, оскільки в Азербайджану немає часу, щоб чекати мирного врегулювання ситуації ще 30 років.

Схожі повідомлення