В Києві не зменшується кількість виявлених хворих. За минулу добу – 441 новий випадок. 12 людей померли. Всього коронавірус забрав життя 413 киян.
–Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 24 043, – повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Захворіли:
- 232 жінки віком від 18 до 90 років
- 185 чоловіків віком від 20 до 89 років
- 10 дівчаток від трьох місяців до 17 років та 14 хлопчиків від 4 років до 16.
Захворіли також 18 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 51 пацієнта. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Збільшилась кількість тих, хто одужали. За минулу добу 404 людини. Всього коронавірус подолали 7 657 мешканців Києва.
Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дніпровському та Деснянському районах – по 78 випадків. Та в Подільському районі – 40 хворих.
–Не можна ставитися до небезпеки легковажно. Дотримуйтесь елементарних правил! Бережіть себе! – зазначив мер столиці.
Оксана Миколаєнко
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
ВАКС стягнув у дохід держави активи ексначальника відділу стратегічних розслідувань у Києві на мільйони гривень
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві