У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години – ДТЕК

Джерело

Енергетики відновлюють світло у Дніпровському та Дарницькому районах Києва після аварії, повідомили в енергокомпанії ДТЕК у понеділок, пише УНН.

Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00

– повідомили у ДТЕК.

Схожі повідомлення