На майданчику Хмельницької атомної електростанції 25 червня уповноважені правоохоронні органи проводять слідчі дії, що стосуються закупівель у попередні роки. Про це повідомили в АТ НАЕК “Енергоатом”, передає УНН.
Деталі
За інформацією компанії, “Енергоатом” надає правоохоронцям необхідну документацію та інформацію відповідно до вимог законодавства України.
У товаристві заявили, що зацікавлені у всебічному, об’єктивному та неупередженому встановленні всіх обставин справи.
Енергоатом забезпечує повне сприяння роботі правоохоронних органів, надає всю необхідну документацію та інформацію відповідно до вимог законодавства України
У компанії також наголосили, що чинне керівництво дотримується принципів прозорості та підзвітності в управлінні та підтримує належну правову оцінку всіх можливих порушень незалежно від часу їх вчинення.
Крім того, у компанії запевнили, що слідчі дії не впливають на виробничі процеси та безпеку експлуатації об’єкта. Хмельницька АЕС працює у штатному режимі та продовжує забезпечувати безпечну експлуатацію енергоблоків і виробництво електроенергії для потреб держави.
Нагадаємо
У лютому 2026 року в самому “Енергоатомі” під час аудиту виявили низку порушень. Окремо перевіряли законність нарахування зарплати керівництву.
КПП Шегині - Медика працюватиме влітку попри ремонт
Смілянського хочуть звільнити не через банк Укрпошти, заява НБУ
Ціни на ліки за рецептом можна порівняти через QR-код - МОЗ оновило сервіс
ЦПД попередив про нову шахрайську схему викрадення акаунтів у Telegram через фейкові петиції