Міністерство оборони Азербайджану оприлюднило власні підрахунки підбитої техніки противника в ході боїв в Нагірному Карабасі. Військові Азербайджану заявляють про знищення сотень одиниць техніки.
Про це повідомляється на сайті Міноборони Азербайджану.
“Сьогодні азербайджанська армія просунулася в певних напрямках, очистивши територію від військ противника, звільнивши нові бази”, – йдеться в повідомленні.
За даними військового відомства, 27 вересня по 2 жовтня 20:00 загальні втрати противника складають:
до 230 танків і іншої бронетехніки;
250 артилерійських знарядь, реактивних гранатометів, мінометів;
38 засобів ППО;
10 командно-диспетчерських і командно-спостережних пунктів;
7 складів боєприпасів;
Понад 130 автомобілів;
1 зенітний ракетний комплекс С-300
Нагадаємо, за даними місцевих ЗМІ, бої між вірменськими та азербайджанськими силами в районі Нагорного Карабаху тривають на напрямках Фізулі-Джебраил і Агдере.
Президент Азербайджан Ільхам Алієв заявив, що конфлікт у Нагірному Карабасі повинен бути врегульований зараз, оскільки в Азербайджану немає часу, щоб чекати мирного врегулювання ситуації ще 30 років.
Депутату Ужгородської міськради повідомили про підозру через недостовірне декларування на майже 78 млн грн
Тимошенко подала клопотання про передачу її справи з ВАКС до Київського апеляційного суду
У Навроцького назвали "образою" відправку кур'єром через "Нову пошту" відкликаного у Зеленського ордена Білого Орла
Гегсет відзначив досягнення України та ефективність "ініціативи Трампа" PURL