Боксер Олександр Усик вирішив звільнити усі свої чемпіонські пояси

Джерело

Чемпіон WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик ухвалив рішення звільнити усі свої чемпіонські пояси у надважкій ваговій категорії. Проте, за словами боксера, він не йде зі спорту. Про це Усик повідомив у Instagram, передає УНН.

Деталі

“Усім доброго дня. Сьогодні п’ятниця – гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що у мене є “last dance” (останній танець – ред)”, – сказав Усик.

Він додав, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості.

“Це не кінець історії. Продовження попереду”, – зазначив Усик.

Нагадаємо

Український боксер Олександр Усик здобув перемогу над нідерландцем Ріко Верховеном у поєдинку, який відбувся 24 травня в Єгипті. Бій завершився достроково наприкінці 11 раунду.

Президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що чинний чемпіон організації у надважкій вазі Олександр Усик зобов’язаний провести захист титулу проти Агіта Кабаєла, інакше ризикує залишитися без поясу.

Раніше Кабаєл у соцмережах вже викликав Усика на бій.

Поки Кабаєл готується до можливого майбутнього поєдинку, Усик проводить час, граючи у комп’ютерні ігри.

Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл знову викликав на бій володаря титулів WBC, WBA та IBF Олександра Усика. У Instagram боксер виклав відео з конем на ринзі та закликав “pushing the horses”.

Схожі повідомлення