«Укрзалізниця» продовжила маршрут поїзда №779/780 «Столичний експрес» Суми — Київ до Вінниці на 24 серпня 2020 року.
Про це повідомляє пресслужба УЗ.
–Це дозволить пасажирам більш зручно планувати свої подорожі та розширити географію мандрівок, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що з Сум поїзд вирушить о 05:34 та прибуде до Вінниці о 13:11.
Відправлення з Вінниці об 13:44 та прибуття до Сум о 21:34.
–Поїзд зупинятиметься у Ворожбі, Путивлі, Конотопі, Бахмачі, Ніжині, Києві та Козятині, – інформують в «Укрзалізниці».
Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.
Також в УЗ нагадують, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Крім того, посилено обробку постільної білизни під час прання.
Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.
–Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах,- наголошують в УЗ.
росія атакувала Україну 70 ракетами та 611 дронами: результати роботи ППО
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві
Братія Лаври врятувала стародавні ікони під час нічної атаки ворога