Особовий склад підрозділів морської піхоти рф, яких готували для штурму Одеси, війська ЗСУ знищили під Миколаєвом та Маріуполем.
Про це повідомив у Фейсбуці речник оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.
«Морпіхи, що мали десантуватися на узбережжі Одеси, знищені і гниють під Миколаєвом та Маріуполем. І така доля кожного загарбника», — зазначив Братчук.
Як додав речник ОВА, «рускій корабль і рускі морпіхи пішли за відомою адресою. Слава Україні!».
21 березня узбережжя Одеси обстріляли два кораблі рф, внаслідок чого зазнали пошкоджень декілька приватних домоволодінь та багатоповерхівка. Жертв не було, артилерія ЗСУ відкрила вогонь у відповідь і відігнала їх від берега.
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»
Без світла залишалось понад 140 тисяч киян північної частини міста
Щонайменше четверо загиблих та десятки поранених - Київ зазнав комбінованої атаки ворога
У Києві затримали водія, який спричинив смертельну ДТП у Печерському районі
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували