Президент США Дональд Трамп заявив, що не контактував протягом останніх днів зі своїм радником з національної безпекки Робертом О’Брайеном. Він розповів про це, після того, як у О’Брайена підтвердили коронавірус.
Про це повідомляє прес-служба Білого дому.
Американський лідер у такий спосіб відреагував на заяви про те, що він сам міг заразитися коронавірусом.
“Я його (О’Брайена, – ред.) останнім часом не бачив”,- сказав Трамп.
РБК-Україна писало, що О’Брайєна не бачили в офісі Трампа з кінця минулого тижня, він нібито працює віддалено з дому.
Нагадаємо, минулого тижня президент США Дональд Трамп вперше публічно надів медичну маску.
На початку липня стало відомо про зараження коронавірусом радниці президента Дональда Трампа Кімберлі Гілфойл.
Зеленський розповів, звідки візьмуть гроші для відновлення Києво-Печерської Лаври
"Маховик ненависті". Буданов розкритикував Навроцького та відмовився від Золотого офіцерського хреста
Наукові розробки для потреб держави проводитимуть за новими правилами
Зеленський: українські дрони зможуть долати понад 3000 км