У Києві акти вандалізму стали вже звичним явищем. Заклики до людей щодо відповідального ставлення до майна громади, на жаль, ні до чого не призводять. Днями злодюги викрали навіть устаткування охолоджуючої рамки.
Про це повідомляє КП УЗН Солом’янського району.
– Випереджуючи звернення і питання «чому не працює освіжаюча рамка в сквері на вулиці Мартиросяна?» ділимось поганою новиною про викрадення форсунок, без яких неможливе належне розпилення води, – пишуть зеленбудівці. – Кому вони згодились не знаємо, але відновлення роботи рамки потребує часу, так як необхідно провести закупівлю нових форсунок. В черговий раз просимо всіх і кожного не псувати те, що зроблено для загального користування.
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
ВАКС стягнув у дохід держави активи ексначальника відділу стратегічних розслідувань у Києві на мільйони гривень
Смерть пораненого військового у столичній лікарні: перевірка медзакладу виявила порушення, проводиться судмедекспертиза
Відключення світла на лівому березі Києва 25 червня скасовані - ДТЕК
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"