Міністерство закордонних справ Білорусі відреагувало на припинення контактів з боку України. У Білорусі готові продовжувати співпрацю на всіх рівнях.
Про це повідомив прес-секретар МЗС Білорусі Анатолій Глаз.
У Білорусі назвали припинення контактів з української сторони “шкодою для тісних багатогранних відносин сусідніх держав”.
“Білорусь не ставила діалог з Україною на так звану “паузу” – адже це не просто натискання кнопки на програвачі. Зі свого боку, готові до продовження співпраці на всіх рівнях і в тому обсязі, до якого готова Україна та її дружній і братній нам народ”, – повідомив Глаз.
При цьому у МЗС додали, що Білорусь не допустить втручання у внутрішні справи з-за кордону.
Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна поставила на паузу всі контакти з Білоруссю.
Також президент Володимир Зеленський заявив, що Україна має спільні з Євросоюзом підходи до ситуації в Білорусі.
При цьому в Євросоюзі готують розширений санкційний список щодо Білорусі через фальсифікації на виборах і силовий розгін демонстрантів.
Іран наголосив, що ракетна програма не увійде до домовленостей із США
Буданов та Жовква відмовились від польських державних нагород
Лукашенко заявив про зустріч із представниками Зеленського
росія спробує заблокувати вступ України до ЄС, якщо процес не прискорити - Зеленський