Орієнтовно з 1-го по 30 вересня 2020-го року житлові будинки по вулиці Милославській, 12, 12-а, 16, будуть відключені від гарячого водопостачання.
Про це повідомляє Деснянська РДА.
Відключення відбуватиметься з метою підключення будівельного об’єкта: «Будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-центр») по вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва» до теплової мережі.
Нагадаємо, екостандарти для ЖКГ: у столиці модернізують підприємства.
Марія Катаєва
Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.
Не лише у Києві: аварійні відключення зачепили Бровари, у КМВА пояснюють "технічними питаннями"
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
У Києві затримали організатора нарковечірок - у нього вдома знайшли 2,5 кг наркотиків та психотропів "на будь-який смак"