Президент України Володимир Зеленський сподівається, що лікарні готові до збільшення кількості госпіталізованих у разі зростання інфікованих коронавірусом. Він зазначив, що наслідки легковажного ставлення людей до COVID-19 “буде виправляти вся країна”.
Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.
“Є великі проблеми з кількістю ліжок, маю на увазі швидке заповнення ліжок … Але все ж вірю, що це не буде в такому обсязі, як було, наприклад, у більшості країн Європи”, – зауважив Зеленський.
Він також додав, що лікарні готові до збільшення госпіталізації хворих коронавірусом.
“Попри це, ми готуємо багато лікарень через збільшення кількості хворих – тих, яких вже доставляють в лікарню. Збільшуються, переобладнуються лікарні. З технічними засобами, киснем, ШВЛ – там питань немає. Не хочу говорити, що на всіх достатньо, але принаймні ми готові”, – зауважив Зеленський.
Нагадаємо, за минулу добу в Україні підтвердили 2411 нових випадків коронавірусу, найбільше – у Києві, Харківській, Одеській, Львівській та Тернопільській областях.
Зазначимо, з 7 вересня в Україні набула чинності нове карантинне зонування.
Данія готує закон про скасування захисту українським чоловікам призовного віку
На Тернопільщині розпочалися українсько-польські пошукові роботи
Івана Купала тепер не в липні - коли свято 2026, нова дата за календарем ПЦУ
росіяни 44 рази атакували позиції Сил оборони України з початку доби - Генштаб