На Київщині негода затопила ліцей

Джерело

Надзвичайна подія сталася у суботу ввечері, 8 липня, у Яготині, що у Бориспільському районі. Через сильну зливу там затопило підвальне приміщення ліцею №2 на вулиці Богдана Хмельницького.

По прибуттю на місце події рятувальники встановили, що площа підтоплення становить орієнтовно 60 квадратних метрів, а рівень води складає близько 20 сантиметрів. За допомогою гідроелеватору надзвичайники відкачали близько 15 кубометрів води.

Фото з місця події

Останнім часом у Києві та області почастішали грози зі зливами. Минулої п’ятниці, 7 липня, внаслідок потужної залпової зливи підтоплення виникли в Голосіївському та Печерському районах.

Переповнена річка Либідь вийшла з берегів і вода полилась зі зливостоків у зворотному напрямку, підтоплюючи вулиці.Менш ніж за годину випала півмісячна кількість опадів. Утім, за ніч комунальні служби міста ліквідовували наслідки негоди.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»

Схожі повідомлення