Переговори між делегаціями США та Ірану у Швейцарії завершилися. Про це повідомляє CNN із посиланням на речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, інформує УНН.
Деталі
За його словами, технічні групи продовжать свою роботу у понеділок.
Тим часом, за даними видання, ціни на нафту зросли після того, як президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон може відновити бомбардування та “захопити” Ормузьку протоку.
Ціна на нафту марки Brent зросла на 1,35% до 81,66 долара за барель, а ціна на американську нафту – на 2,4% до 77,66 долара за барель
Експертка Колумбійського університету Карен Янг припускає, що якщо американсько-іранські переговори будуть успішними, а судноплавство в Ормузькій протоці повернеться до довоєнного рівня, нафта може “затопити” ринки.
Нагадаємо
Переговори між США та Іраном у Бюргенштоку опинилися в глухому куті після погроз Трампа. Однак сторони продовжують неофіційні контакти для відновлення діалогу.
Ізраїль та "Хезболла" відновили бойові дії через кілька годин після початку перемир'я
У рф скоєно замах на колишнього голову "мдб днр" андрія пінчука
Святкування 250-річчя США призведе до обмежень роботи аеропорту Вашингтона
Трамп заявив, що напад Ізраїлю на Бейрут "не мав статися"