Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів другу нараду з українськими мерами. Знову обговорювали різні питання, пов’язані з карантином і пандемією коронавірусу.
Про це повідомляє сайт Кабінету міністрів.
Під час наради Шмигаль знову закликав міських голів дотримуватися карантин вихідного дня, який є єдиною альтернативою локдауну.
“Ми не хочемо вводити жорсткий локдаун, як навесні. У питанні посилення карантинних обмежень ми готові вислухати ваші поради”, – сказав мерам Шмигаль.
Також прем’єр-міністр погодив питання забезпечення безперебійної подачі кисню в лікарнях за рахунок розширення потужності електромереж біля госпіталів.
Шмигаль заявив, що уряд направило в регіони 870 мільйонів гривень для збільшення кількості ліжко-місць з киснем.
Нагадаємо, сьогодні, після бойкоту на минулих вихідних Івано-Франківськ все-таки вводить карантин вихідного дня. До цього місцева влада слідом за Львовом скасувала вихідні по суботах і неділях.
На минулих вихідних ряд українських міст відмовився дотримуватися обмеження: Львів, Одеса, Черкаси, Дніпро, Мукачево, Тернопіль, Маріуполь, Житомир, Слов’янськ та Краматорськ.
Посол України на Кіпрі Ніжинський подав у відставку. Але у МЗС є проблема
На "Рамштайні" анонсували близько 4 млрд доларів допомоги Україні - Федоров
ЄС 15 червня відкриває перший кластер переговорів про вступ України та Молдови - глава Єврокомісії
“Новий етап європейської інтеграції”, – Порошенко привітав відкриття першого переговорного кластера про вступ України до ЄС