Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в Україні запускають дослідження рівня колективного імунітету від COVID-19. До нього залучать близько 10 тисяч українців.
Про це Віктор Ляшко розповів під час брифінгу.
“Сероепідеміологічне дослідження в Україні проводиться за ініціативою апарату РНБО. До вибірки залучать 10 тисяч українців, у них буде забрана кров. В крові буде досліджено наявність імуноглобуліну G до вірусу SARS-CoV-2”, – сказав Ляшко.
Новина доповнюється…
Мільярдер і меценат Говард Баффет особисто долучився до евакуації жителів Куп’янщини
рф масовано атакує енергооб'єкти ДТЕК на Дніпровщині впродовж двох діб
Як розпізнати токсичне спілкування та захистити власні кордони
росіяни вдарили по Шостці та поранили жінку з трирічною дитиною