У мобільному застосунку “Армія+” з’явився новий статус для військових, які повертаються після самовільного залишення частини. Про це повідомляє УНН з посиланням на онлайн-медіа Міністерства оборони України АрміяInform.
Деталі
Відтепер у даному застосунку після погодження рапорту в Армія ID автоматично з’являється біла стрічка зі статусом “У дорозі”. Він означає наступне:
- військовий добровільно повертається на службу;
- рапорт погоджено;
- його очікують у визначеній частині.
Термін дії даного статусу для різних військових і воєнізованих формувань виглядає так:
- 5 діб на прибуття – для Збройних сил і Державну
спеціальну службу транспорту України; - 48 годин після наказу – для Національної гвардії
України; - через рекрутинговий центр – паперовий припис (також
5 діб).
Якщо вас зупинили в дорозі – треба показати “білу стрічку” в Армія ID + рапорт в “Армія+” або пред’явити паперовий припис.
Нагадаємо
Міністерство оборони України запустило програму добровільного повернення з самовільного залишення частини через застосунок “Армія+”. Військовослужбовці, які самовільно залишили військову частину до 12 червня 2026 року, можуть повернутися на службу за спрощеною процедурою та самостійно обрати новий підрозділ до 20 вересня 2026 року.
Шведські винищувачі Gripen двічі за добу перехоплювали російські літаки над Балтикою
Між Дніпром та Харковом запускають новий поїзд
Погода в Україні 15 червня - очікується ороткочасний дощ та гроза
Всесвітній день біженців: скільки українців залишаються за кордоном