Графіки відключень світла у Криму ввели з 22 червня – як діють обмеження

Джерело

Масштабні знеструмлення почалися у неділю, 21 червня. Без світла опинилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частини Криму. Через відсутність електрики зупинилися насосні станції, тому на півострові почалися ще й перебої з водопостачанням.

Графіки відключень запровадили й у Севастополі. Крім того, у деяких містах та селах вирішили тимчасово вимикати вуличне освітлення.

Як діють графіки відключень

У понеділок, 22 червня, так звана окупаційна “влада” низки міст і селищ оприлюднила графіки відключень. Найбільш жорсткі обмеження діють в Алушті, Джанкої, а також у Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах.

“У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії”, – йдеться у заяві.

У Красноперекопському районі та Алушті в непарні дні діє чіткий розклад: електрику вимикають з 00:00 до 03:00, потім з 06:00 до 09:00 і так далі.

У Судаку жителі залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, однак конкретний час відключень наразі не вказується.

Схожі повідомлення