23-24 березня НАТО запланував нараду на рівні міністрів закордонних справ для підготовки до майбутнього саміту. Серед головних тем обговорення міністрів, зокрема і діяльність Росії.
Про це повідомляє пресслужба НАТО.
“Ми повинні проявити сміливість і амбіційність, щоб побудувати сильний Північноатлантичний альянс в майбутньому, оскільки ми живемо у небезпечному і конкурентному світі, де проблеми не знають кордонів”, – заявив генсек НАТО Йенс Столтенберг.
Зазначено, що серед головних викликів “дестабілізуюча діяльність Росії, загроза тероризму, витончені кібератаки, проривні технології, підйом Китаю та зміна клімату”.
“Росія продовжує придушувати мирних інакомислячих у себе вдома, і демонструє зразок агресивної поведінки за кордоном, у тому числі з кібератаками і спробами втрутитися у наші вибори і підірвати наші демократії”, – підкреслив Столтенберг.
Він додав, що НАТО залишається прихильним подвійного підходу до Росії.
“Сильне стримування і оборона в поєднанні з відкритістю до конструктивного діалогу”, – зазначив він.
Водночас поки невідомі дата і формат майбутнього саміту НАТО.
Якщо України немає, захищеної Польщі теж більше немає - Зеленський
Ексдепутат Сейму повертає польську нагороду через рішення Навроцького щодо Зеленського
Зеленський обговорив із королем Бельгії атаку на Лавру та посилення санкцій проти рф
Перший кластер переговорів про вступ України в ЄС: які принципи та цінності він охоплює