У суботу, 27 березня, може відбутися екстрене засідання робочої підгрупи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи через загибель українських військових під Шумами на сході України.
Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив глава української делегації ТКГ Леонід Кравчук.
Проведення екстреного засідання ініціювала українська делегація в ТКГ. На ньому буде розглянуто питання ескалації ситуації на Донбасі, нагадав він.
“Підгрупа з питань безпеки вчора офіційно звернулася до пані Гайді Грау – модераторки перемовин та представниці ОБСЄ в ТКГ – екстрено скликати засідання підгрупи, на якому проаналізувати ситуацію і прийняти відповідні заходи… Вчора ми отримали попередню згоду. І попри те, що сьогодні субота, нам повідомили, що таке засідання може відбутися”, – сказав Кравчук.
Як стало відомо раніше, 26 березня внаслідок обстрілу з боку збройних формувань Російської Федерації загинуло четверо українських військовослужбовців, ще двоє – отримали поранення.
Серед загиблих підполковник Збройних сил України 43-річний Сергій Коваль.
Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі збирається на екстрену внутрішню нараду.
Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс закликала Російську Федерацію забезпечити виконання режиму припинення вогню на Донбасі.
Алжир будує газопровід до Європи на тлі відмови ЄС від російського газу - розвідка
Литва першою у світі демонтує реактори чорнобильського типу на АЕС
Перший кластер переговорів про вступ України в ЄС: які принципи та цінності він охоплює
У Парижі стартувала найбільша виставка озброєння Eurosatory-2026: дивіться ексклюзивні кадри