Міністерство охорони здоров’я підбило підсумки перебування регіонів в “червоній” зоні карантину. В середньому регіони перебували в умовах жорсткого карантину 37 днів.
Про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
Всього з лютого в період нової хвилі COVID-19 “червоний” рівень епідемічної небезпеки був встановлений в 14 областях та місті Київ.
“Середній термін перебування регіону в “червоному” рівні епіднебезпеки становив 37 днів. Швидше впоралася з погіршенням епідситуації по коронавірусній хворобі Полтавська область, яка знаходилася в жорстких обмеженнях 22 дні. Довше за всіх були Житомирська (63 дні) і Чернівецька (52 дні) області” , – повідомив Ляшко.
Відзначимо, станом на 7 травня в Україні лише один регіон залишився в “червоній” зоні карантину – Сумська область. Відсьогодні в “жовту” зону перейшли Запорізька і Полтавська області.
При цьому, за словами Ляшка, Сумська область також найближчим часом буде виведена з “червоної” зони. МОЗ уже готує відповідне подання до Кабміну.
Військовим обмежать доступ до азартних ігор на період воєнного стану, уряд ухвалив постанову
Делегації США показали наслідки російських ударів по Києву
Уряд розподілив 6,6 млрд грн на підвищені зарплати освітянам і соціальним працівникам - Свириденко
Роками вчиняв сексуальне насильство над дітьми: справу засновника християнського центру у Вінниці передали до суду