Орбітальні центри обробки даних можуть стати наступним етапом розвитку штучного інтелекту після введення в експлуатацію ракети Starship компанії SpaceX. Таку думку висловив генеральний партнер інвесткомпанії Andreessen Horowitz та інвестор SpaceX Девід Джордж, повідомляє Bloomberg, пише УНН.
Деталі
За словами Джорджа, ключову роль відіграє можливість швидкого повторного використання Starship, що дозволить виводити на орбіту великі обчислювальні потужності. Він описав майбутні системи як “стійки з графічними процесорами розміром з літак у космосі”.
Як мінімум, орбітальні центри обробки даних будуть додатковими потужностями, які можна буде мати в космосі на додаток до тих, що ми маємо на Землі
Він зазначив, що наземні центри обробки даних стикаються зі зростаючими обмеженнями, тому в майбутньому економічні умови можуть сприяти розвитку космічної інфраструктури. Водночас Starship, яка вважається найпотужнішою ракетою з будь-коли створених, поки що продовжує випробування. Під час останнього польоту в травні ракета вивела на орбіту макети супутників, але комерційні корисні навантаження система ще не доставляла.
Адміністрація Трампа планує зменшити застави для нафтових компаній на 95%
Не лише Буданов: посол України в Польщі повернув польську нагороду
У Франції завод, що виробляє дрони для України, атакували коктейлями Молотова - ЗМІ
Німеччина розглядає крилаті ракети України та Ізраїля як альтернативу Tomahawk