У 2026 році 130 майбутніх профільних академічних ліцеїв у 22 різних областях України отримають фінансування на створення STEM-лабораторій, кабінетів природничих наук та сучасного навчального обладнання. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко, пише УНН.
Це заклади, які з 2027 року стануть частиною мережі профільної старшої школи. Уряд спрямував понад 459 млн грн на перші 85 закладів. Решта 45 отримають фінансування найближчим часом. Громади зможуть закупити обладнання, мультимедіа та меблі. Загалом цьогоріч на оновлення освітніх просторів виділено 3,2 млрд грн – для пілотних ліцеїв, гімназій та майбутніх академічних ліцеїв
За словами Свириденко, оновлення шкільної інфраструктури – це один із ключових напрямів реформи “Нової української школи” зі створення умов для якісного навчання та здобуття практичних навичок.
Також оновлюємо зміст навчальних програм та створюємо можливості для професійного розвитку педагогів, щоб вони ефективніше впроваджували сучасні методики навчання
Києво-Печерська лавра частково відновлює роботу для відвідувачів
Блогерка виклала відео у соцмережах, де її дитина знущається з кошенят
Погода в Україні 24-28 червня - коли прийде спека і в які області, де грозові дощі
Довічне отримав чоловік за ґвалтування трьох падчерок - рішення домоглися в апеляції за підтримки Генпрокурором Кравченком обвинувачення