Чотирьох українських моряків після затримання в Ормузькій протоці повернули з Ірану – МЗС

Джерело

Чотирьох українських моряків, затриманих в Ормузькій протоці у квітні, повернули з Ірану, повідомив у коментарі журналістам речник МЗС України Георгій Тихий у середу, пише УНН.

Деталі

Як повідомив речник, у квітні КВІР затримав низку суден і моряків в Ормузькій протоці, “серед яких був і контейнеровоз Epimonidas, на борту якого перебували четверо громадян України – членів екіпажу”.

МЗС України, зокрема Департамент консульської служби та посольство України в Греції, з його слів, “негайно встановили особи українських моряків та підтримували контакт з їхніми родинами, грецькою компанією-судновласником та причетними сторонами для захисту наших людей і пошуку способів їхнього повернення”.

Відтоді, зазначив він, “тривала активна і наполеглива робота української сторони з усіма причетними інституціями та сторонами”.

Наразі ми раді повідомити, що ці зусилля завершилися позитивним результатом. Четверо наших громадян уже залишили територію Ірану. Зараз вони у безпеці зі своїми родинами. Стан їхнього здоров’я задовільний

– повідомив Тихий.

Речник МЗС висловив слова вдячності колегам-дипломатам країн-партнерів, представникам компанії-судновласника та всім, хто долучився до повернення наших моряків.

“Це незмінний принцип української дипломатичної служби: Україна не залишає своїх людей”, – підкреслив він.

Схожі повідомлення