Фото: Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України
Кабінет Міністрів погодив передачу в управління АТ “Укрзалізниця” трьох арештованих тепловозів, що належать державному об’єднанню “Білоруська залізна дорога”. Локомотиви використовуватимуться для потреб української залізничної інфраструктури до завершення процесуальних дій у кримінальному провадженні. Про це повідомляє Міністерство економіки, передає УНН.
Деталі
Як зазначили у відомстві, рішення ухвалено відповідно до статті 21¹ Закону України про АРМА, яка передбачає особливості управління арештованими активами у виняткових випадках.
Арештовані активи не мають простоювати, якщо вони можуть працювати на користь України. Передача трьох білоруських тепловозів в управління “Укрзалізниці” дозволить залучити ці активи до роботи української залізничної інфраструктури та водночас зберегти всі процесуальні обмеження, пов’язані з кримінальним провадженням
У Міністерстві економіки наголосили, що локомотиви передаються саме в управління, а не у власність “Укрзалізниці”.
Йдеться про тепловози серії 2ТЭ10УК №0275, 2ТЭ10У №0083 та 2ТЭ10УК №0227, які належать державному об’єднанню “Білоруська залізна дорога”.
У відомстві також нагадали, що арешт на ці активи було накладено ухвалою слідчого судді Голосіївського районного суду Києва від 14 липня 2022 року у справі №752/7998/22.
Оренда житла в Україні - для ВПО витрати стають критичними
Під Одесою 10-річну дівчинку на надувному колі віднесло в море, тривають пошуки
У значній частині окупованого Криму зникли світло та вода, кажуть, що через аварію на електромережах
Тіло 10-річного хлопчика знайшли у Тисі після понад двох діб пошуків