Заступнику міського голови Житомира повідомлено про підозру у незаконному збагаченні на понад 9,3 млн грн. За даними слідства, він набув майно, що суттєво перевищує задекларовані доходи, зокрема будинок, земельну ділянку та автомобіль, частину активів оформивши через фіктивне розлучення. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, пише УНН.
Чинний заступник міського голови за період війни набув активи, вартість яких суттєво перевищує його законні доходи. Зокрема, впродовж 2021-2025 років посадовець придбав земельну ділянку, на якій звів житловий будинок загальною площею майже 200 кв м. та автомобіль Volkswagen Touareg, – йдеться у повідомленні
З метою приховування та невідображення майна в щорічних деклараціях, він заздалегідь “фіктивно” розлучився з дружиною, проте продовжив спільно проживати та вести спільний побут.
У подальшому оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок.
Загальна вартість необґрунтованих активів, згідно висновку експерта, більш ніж на 9,3 мільйона гривень перевищує сімейні задекларовані доходи посадовця.
За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури заступнику міського голови повідомлено про підозру у незаконному збагаченні (ч. 1 ст. 368-5 КК України).
Йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 832 тис. грн. До суду скеровано клопотання про відсторонення його від посади.
У чотирьох областях України зафіксовані часткові знеструмлення після обстрілів та негоди - Міненерго
Україна оновить роботу банків та страховиків за правилами ЄС до 2028 року - Пишний
Як захиститися від сонячного удару - поради лікаря для спекотних днів
На Харківщині жінку з інвалідністю використали у схемі виїзду за кордон через фіктивний шлюб