Мер Києва Віталій Кличко провів зустріч з Ентоні Блінкеном та Вікторією Нуланд в рамках їхнього візиту в Україну.
Про це йдеться на його офіційному сайті.
“Поспілкувався і привітав Державного секретаря США Ентоні Блінкена та заступницю Держсекретаря Вікторію Нуланд від імені киян та подякував за візит до України. До речі, коріння родини Блінкена – з Київщини”, – написав Кличко
Він також зазначив, що підтримка США вкрай важлива для України.
“Сподіваюсь, що перемовини Держсекретаря з керівництвом української держави були продуктивними. Адже для нас дуже важлива і потрібна потужна підтримка Сполучених Штатів у боротьбі проти російської агресії та у втіленні реформ в Україні”, – підкреслив Кличко.
Нагадаємо, вчора візитом в Києві знаходиться держсекретар США Ентоні Блінкен. Раніше РБК-Україна публікувало детальну програму візиту.
Як повідомлялось, МЗС України розглядає візит держсекретаря США Ентоні Блінкена до Києва як “сигнал надзвичайно потужної підтримки” з боку США у протидії агресії РФ.
Кремль заявив про зрив таємної угоди Путіна та Трампа
"Ми можемо жорстко дискутувати": Федоров розповів про відносини з Сирським
Трамп вимагає в оборонних компаній США пришвидшити виробництво озброєння
Зеленський провів розмову із Трампом