Столичні правоохоронці склали три адміністративні протоколи за роботу нічних клубів під час карантину. Керівникам розважальних закладів, які влаштовували масові вечірки, загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.
Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.
– Вчора під час моніторингу мережі інтернет виявлено інформацію про роботу кількох нічних клубів у столиці всупереч вимогам карантинних обмежень. У результаті перевірки та відпрацювання цієї інформації столичні поліцейські на посадових осіб цих закладів склали 3 протоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення у Печерському та Шевченківському районах, – розповіли правоохоронці.
Нагадаємо, що раніше мер Києва Віталій Кличко обурився роботою нічних клубів під час карантину. Він звернувся до поліції з вимогою перевірити всі розважальні заклади столиці.
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження
У Києві обмежать рух вантажівок через спеку понад +28°С
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
10-й КиївПрайд Марш відбувся в центрі столиці - противники зібрались без сутичок